Prawo cywilne
Prawo cywilne

Prawo cywilne

Świadczymy kompleksową pomoc prawną w szeroko pojętym prawie cywilnym. Szczególny nacisk kładziemy na spory umowne, analiza umów, podział majątku, sprawy o zapłatę, sprawy o odszkodowanie, ale również specjalizujemy się w sprawach spadkowych - dział spadku.
Prawo rodzinne
Prawo rodzinne

Prawo rodzinne

Specjalizujemy się przede wszystkim w sprawach rozwodowych - rozwód z orzekaniem o winie, sprawy alimentacyjne, kontakty z dziećmi. Prowadziliśmy dziesiątki spraw o podział majątku małżeńskiego.
Prawo karne
Prawo karne

Prawo karne

Zapewniamy kompleksową obronę w sprawach karnych od postępowania przygotowawczego prowadzonego przez Prokuraturę, poprzez całe postępowanie sądowe. Staramy się uzyskać maksymalne efekty, aby uniknąć odpowiedzialności albo znacznie zminimalizować skutki prawne. Prowadzimy duży przekrój spraw – od spraw indywidualnych do zorganizowanych grup przestępczych.
Prawo gospodarcze
Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze

Profesjonalna i kompleksowa obsługa prawna spółek prawa handlowego oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Przyjmujemy też indywidualne zlecenia – np. doradztwo prawne, analiza umów w obrocie gospodarczym.