Blog

Najnowsze artykuły z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i gospodarczego
17.10.2023

Oferta pracy dla aplikanta adwokackiego

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Dubyna, adwokat Mateusz Dubyna i  adwokat Adam Dubyna – poszukuje aplikanta adwokackiego do stałej współpracy.

Miejsce: Gdynia, centrum, ul. Władysława IV 34A/16.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego przy zróżnicowanych projektach prawnych,
  • możliwość analizy zagadnień z różnych dziedzin prawa,
  • zdobycie niezbędnego doświadczenia zawodowego,
  • stabilne i jasne warunki współpracy,
  • współpraca w kancelarii rodzinnej, w przyjemnej i życzliwej atmosferze,
  • zatrudnienie w oparciu o patronat, umowę o pracę, zlecenie bądź b2b - w pełnym bądź częściowym wymiarze.

Czego oczekujemy:

  • adekwatnej znajomości przepisów w zakresie prawa cywilnego, karnego i gospodarczego, z uwzględnieniem przepisów procedury cywilnej i karnej,
  • biegłej obsługi programów Legalis, Lex oraz MS Office,
  • dobrej organizacji pracy, terminowości oraz odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • umiejętności samodzielnego działania,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie pism procesowych i wniosków, analiz prawnych i umów – w zakresie wszystkich dziedzin prawa,
  • reprezentowanie Klientów przed sądami - w przypadku aplikantów posiadających uprawnienia,
  • bieżący kontakt z sądami, urzędami oraz Klientami,
  • czynności organizacyjne i biurowe, w tym obsługa korespondencji oraz prowadzenie kalendarza.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

biuro@adwokatdubyna.pl